0

Remi u Hamburgu

Objavljeno: 05.05.13 u 19:21

hsv-volfzburg

U poslednjoj utakmici 32. kola Bundeslige Hamburger i Volfzburg su na punoj Imteh areni podelili bodove odigravši 1:1.

Domaća ekipa je do prednosti došla u poslednjem minutu prvog poluvremena kada je iskusni Hajko Vesterman na asistenciju Rafaela van der Varta zatresao mrežu gostiju, da bi Hasebe u 65. minutu postavio konačan rezultat pošto je odlično reagovao na dodavanje Ivana Perišića.

U ekipi Hamburgera svih 90 minuta na visokom nivou odigrao je Slobodan Rajković koji se u dva navrata istakao spasivši gotovo siguran gol gostiju. Na drugoj strani ceo meč za Volfzburg odigrao je Slobodan Medojević, a Gojko Kačar je svih 90 minuta presedeo na klupi domaće ekipe.

HSV je ovim remijem smanjio sebi šanse da se umeša u borbu za jedno od mesta koje vode u Ligu Evrope, dok su gosti posle dve vezane pobede u prethodna dva kola prebrinuli sve brige oko opstanka u ligi i sada gotovo da igraju rekreativno.