0

Lane pogodio i asistirao

Objavljeno: 27.12.12 u 22:35

Jovanovic

Odigran je i poslednji meč 22. kola šampionata Belgije, Anderleht je na Konstant Vanden Stok stadionu savladao Lirs lako i ubedljivo – 4:1. Četa Jona van den Broma je na vrhu tabele sa 52 boda, čak osam bodova više od drugoplasiranog Zulte Varegema.
Poveli su domaći golom Diumersija Embokanija u 30. minutu, a do kraja poluvremena u strelce se upisuje i Milan Jovanović (šesti gol u sezoni). Na 3:0 povisio je Tom De Suter u 51. minutu, da bi devet minuta kasnije El Gabas postigao utešni gol za Lirs. A u 90. minutu Jovanović upisuje i 12. asistenciju u sezoni, a Vargas postavlja konačan rezultat.