0

Kazorla za pobedu Tobžija

Objavljeno: 17.12.12 u 23:23

Kazorla

U pretposlednjem meču 17. kola Premijer lige fudbaleri Arsenala su na gostovanju pobedili Reding sa 5:2.

Sjajno veče “Tobdžija” krunisao je Kazorla postigavši het – trik.

Lukaš Podolski je vodećim golom za goste u 14. minutu najavio goleadu, a potom je na scenu stupio sjajni Kazorla. U 32. minutu duplirao je prednost Arsenala, da bi samo dva minuta kasnije svojim drugim golom na meču praktično i osigurao nova tri boda svom timu.

Do het – trika Kazorla stiže u 60. minutu posle asistencije Podolskog, kada Arsenal stiže do nedostižnih 4:0.

Posle četvrtog gola gosti su usporili ritma, pa je usledio je period bolje igre domaćih, koji je krunisan sa dva gola u mreži Arsenala.

Le Fondre je u 66. smanjio na 4:1, a onda je pet minuta kasnije, Kebe postigao i drugi gol za Reding.

Ipak igrači Arsenala su se trgli i da ne dođe do iznenađenja pobrinuo se Tio Volkot, koji je sjajnim šutom sa desne strane savladao Federićija za konačnih 5:2.