0

Poraz od Gaučosa

Objavljeno: 12.11.12 u 17:09

Reprezentacija Srbije nije uspela da se plasira u četvrtfinale prvenstva sveta u Bangkoku, pošto je danas u osmini finala poražena od selekcije Argentine sa 2:1 (2:0).

Golove za pobednika postigli su Leandro Kucolino i Maksimlijano Reša, dok je strelac za Srbiju bio Slobodan Rajčević.

Izabranici selektora Ace Kovačevića su imali inicijativu i veći posed lopte, ali nisu iskoristili nekoliko stopostotnih šansi, što su Argentinci kaznili i već u prvom poluvremenu došli do dva gola prednosti.

U nastavku meča Srbija nije imala rešenje za organizovanu odbranu protivnika, a dva minuta pre kraja Rajčević je uspeo da smanji vođstvo „gaučosa“.

Njihov protivnik u meču za prolazak u polufinale biće za dva dana Brazil, koji je sa 16:0 (8:0) deklasirao Panamu.