0

Espanjol i Atletik bilbao odigrali meč u kome je postignuto šest golova, Ljorente se vratio pogotkom

Ludi remi u Barseloni

Objavljeno: 16.09.12 u 14:10

Odigran je meč 4. kola Primere između Espanjola i Bilbaoa, a u triler susretu nije bilo pobednika 3:3! Espanjol je vodio i sa 2:0 i sa 3:2, ali nisu uspeli da dođu do sva tri boda.

Poveli su preko Havija Lopeza u 18. minutu, da bi Verdu povećao prednost pred kraj prvog poluvremena. Aduriz smanjuje na 2:1, a u 70. minutu Bijelsa uvodi Fernanda Ljorentea. Bilo je potrebno manje od 60 sekundi sjajnom napadaču da postigne gol i izjednači.

Ali Espanjol uspeva opet da povede i to golom mladog Samjuelea Longoa u 81. minutu, koji je dobio zatim i crveni karton. Iskoristio je Bilbao brzo igrača više i preko Aduriza došao do boda.
Espanjol je tako osvojio prvi bod ove sezone, a Bilbao četvrti.